Informace k online seminářům

Připojení k online semináři


Živé vysílání ze školení můžete přehrávat odkudkoliv na svém PC, tabletu nebo telefonu; potřebujete pouze kvalitní přístup na internet.
Účastníci mohou v průběhu semináře komunikovat s lektorem a pokládat mu ústní dotazy přes mikrofon či písemné dotazy formou chatu.

Den před konáním semináře Vám budou zaslány dva e-maily do e-mailové schránky, jejíž adresu jste uvedli v přihlášce na seminář.

První email bude obsahovat detailní instrukce pro přihlášení k semináři:

  • Datum semináře
  • Název semináře
  • Čas pro přihlášení k semináři
  • Kontaktní údaje na technickou podporu
  • Datum a čas konání testování připojení
  • Kontakt na technickou podporu

Součástí tohoto emailu bude i podrobný návod na připojení, kde bude přihlašování popsáno krok za krokem a návod na obsluhu online prostředí.
Tyto návody naleznete v přílohách emailu.
V případě potřeby bude možné si ve stanovenou dobu v odpoledních hodinách vyzkoušet připojení Vašeho zařízení s námi, aby ranní přihlášení k semináři proběhlo bez komplikací. Pro tuto zkoušku Vám přijde speciální pozvánka s názvem Testování připojení - Aktuální Paragrafy.

Druhý e-mail - Pozvánka – bude obsahovat konkrétní přihlašovací údaje k danému semináři s odkazem, kterým se již budete moci přihlásit do prostředí a sledovat v něm online přenos ať už přes Váš webový prohlížeč (doporučujeme Google Chrome nebo Edge), nebo přímo přes nabízenou aplikaci, která je volně ke stažení, a kterou si můžete bezpečně nainstalovat do svého počítače, notebooku, tabletu, či telefonu.
Tato Pozvánka Vám dorazí ještě jednou ráno v den konání semináře - 30 minut před začátkem.

Po celou dobu trvání semináře je zajištěna Technická podpora, kterou je možné kdykoliv využít ať v případě komplikací s přihlášením nebo technických komplikací v průběhu semináře. Pokud byste potřebovali změnit emailovou adresu pro zaslání přihlášky, můžete kontaktovat Technickou podporu, která Vám umožní se přihlásit i z jiného Vašeho emailu.

Zároveň nás prosím kontaktujte v případě, že by Vám tyto emaily nedorazily den předem.

Kontakt na Technickou podporu naleznete v Pozvánce i v Návodu na přihlášení.

Návod na připojení (PDF)
Návod na používání (PDF)